Promocje

AUTO NA LOTNISKO

Podstawiamy auta!
Przygotowaliśmy dla swoich klientów specjalną ofertę wynajmu samochodu bezpośrednio na wybranych lotniskach w Polsce. Jeżeli planujesz przylecieć do Polski, zarezerwuj samochód, a będzie na Ciebie czekał przed lotniskiem. Jeżeli potrzebujesz samochodu na 7 dni lub dłużej to zapłacisz tylko 1zł.

Fotelik dla Dziecka

Ceny już od 1zł
Podróżując z dzieckiem zadbaj o jego bezpieczeństwo. W naszej Wypożyczalni do każdego wynajmu niezależnie od ilości dni masz możliwość skorzystania z:
- podstawka samochodowa - 10zł
- nosidełko 0-13kg - 10zł
- fotelik samochodowy 9-18kg - 10zł

Auto na weekend

Promocyjne ceny!
Wypożycz auto na weekend odbierając samochód w Puławach lub Lublinie od godz. 16.00 w piątek, a zwróć do godz. 9.00 w poniedziałek. Cena zaczyna się już od 180zł za cały okres wynajmu. Z całą rodziną, bądź ze znajomymi udaj się w bezpieczną komfortową podróż.

Negocjuj cenę

Czekamy na propozycje
Twoja Firma potrzebuje samochodu na dłuższy okres czasu, zaproponuj nam własne warunki wynajmu, nie przejdziemy obojętnie obok Twojej propozycji. Ceny w wypożyczalni SIP zaczynają się już od 79zł za dobę.

Nawigacja i CB

Już za 1zł
CHCESZ BEZPIECZNIE I SZYBKO DOTRZEĆ DO CELU WYNAJMIJ SAMOCHÓD Z NAWIGACJĄ I CB RADIEM, A ZAPŁACISZ JEDYNE 15ZŁ ZA DOBĘ. W pozostałych przypadkach opłata za pojedyncze urządzenie wynosi 10zł/ doba.
Translate »