Promocje

AUTO NA LOTNISKO

Podstawiamy auta!
Przygotowaliśmy dla swoich klientów specjalną ofertę wynajmu samochodu bezpośrednio na wybranych lotniskach w Polsce. Jeżeli planujesz przylecieć do Polski, zarezerwuj samochód, a będzie na Ciebie czekał przed lotniskiem. Jeżeli potrzebujesz samochodu na 7 dni lub dłużej to zapłacisz tylko 1zł.

Fotelik dla Dziecka

Ceny już od 1zł
Podróżując z dzieckiem zadbaj o jego bezpieczeństwo. W naszej Wypożyczalni do każdego wynajmu niezależnie od ilości dni masz możliwość skorzystania z:
- podstawka samochodowa - 15zł
- nosidełko 0-13kg - 20zł
- fotelik samochodowy 9-18kg - 20zł

Auto na weekend

Promocyjne ceny!
Wypożycz auto na weekend odbierając samochód w Puławach lub Lublinie od godz. 16.00 w piątek, a zwróć do godz. 9.00 w poniedziałek. Cena zaczyna się już od 180zł za cały okres wynajmu. Z całą rodziną, bądź ze znajomymi udaj się w bezpieczną komfortową podróż.

Odpocznij od miasta

Zwiedzaj z autem
Wynajmiemy Ci samochód i pomożemy w znalezieniu noclegu. Odpoczywaj a zarazem zwiedzaj piękne i spokojne miejsca w trójkącie turystycznym Puławy- Nałęczów- Kazimierz Dolny nad Wisłą i zapomnij o tłoku w Twoim mieście. Zaplanujemy Twoją podróż po najciekawszych punktach naszej okolicy.

Negocjuj cenę

Czekamy na propozycje
Twoja Firma potrzebuje samochodu na dłuższy okres czasu, zaproponuj nam własne warunki wynajmu, nie przejdziemy obojętnie obok Twojej propozycji. Ceny w wypożyczalni SIP zaczynają się już od 79zł za dobę.

Auto bez paliwa

Oddaj auto
WYPOŻYCZ AUTO NA CO NAJMNIEJ 1 MIESIĄC I ODDAJ NAM Z PUSTYM BAKIEM NA TERENIE PUŁAW.

Nawigacja i CB

Już za 1zł
CHCESZ BEZPIECZNIE I SZYBKO DOTRZEĆ DO CELU WYNAJMIJ SAMOCHÓD Z NAWIGACJĄ I CB RADIEM, A ZAPŁACISZ JEDYNE 15ZŁ ZA DOBĘ. W pozostałych przypadkach opłata za pojedyncze urządzenie wynosi 10zł/ doba.
Translate »